دانلود حل المسائل کتاب سیستم های مدیریت دیتابیس

دسته بندي : فنی و مهندسی » مکانیک

دانلود حل المسائل کتاب سیستم های مدیریت دیتابیس یکی از کاملترین فایل های تکمیل شده و بانک فایل درسی معلمان با موضوع حل المسائل کتاب سیستم های مدیریت دیتابیس با فرمت PDF و تعداد صفحات 310 صفحه با کیفیت بسیار تا بسیار عالی می باشد لازم به ذکر است که کتاب و حل المسائل سیستم های مدیریت دیتابیس بصورت کاملا اختصاصی و با قیمت بسیار عالی بصورت پرداخت و دریافت انلاین از وبسایت ما آماده دریافت می باشد جهت دانلود حل المسائل مدیریت دیتابیس به انتهای مطلب رفته و روی گزینه خرید و دانلود کلیک کنید.

دانلود حل المسائل کتاب سیستم های مدیریت دیتابیس از Ramakrishnan و Gehrke
تعداد صفحات : 310
حجم فایل : 1/12 مگابایت

سیستم های مدیریت پایگاه داده فراهم می کند پوشش جامع و به روز از اصول پایگاه داده سیستم. توضیحات منسجم و نمونه های عملی این یکی از متون پیشرو در زمینه را ایجاد کرده است. نسخه سوم همچنان در این سنت ادامه دارد، و آن را با مواد عملی بیشتری به وجود می آورد.
نسخه جدید سازماندهی شده است تا انعطاف پذیری بیشتری در نحوه آموزش فراهم شود. در حال حاضر، مربیان به راحتی می توانند انتخاب کنند که آیا آنها تمایل به تدریس دوره ای دارند که بر توسعه نرم افزار پایگاه داده یا دوره ای که بر مسائل سیستم های پایگاه داده تأکید می کند، تأکید دارد. فصل های مرور جدید در ابتدای قطعات، اگر جزئيات را بخواهید، بخش های دیگر را در بخش های دیگر می گذارید.
برنامه های کاربردی و نمونه های بیشتری در سراسر کتاب اضافه شده است، از جمله نمونه های SQL و اوراکل. طعم استفاده شده توسط دو فصل جدید برنامه های کاربردی پایگاه داده افزایش یافته است

تضمین و راهنمایی برای خرید - پاسخ دهی اشکالات –ارسال در تلگرام    

تضمین و راهنمایی برای خرید - پاسخ دهی اشکالات –ارسال در تلگرام و سروش

 آیدی سروش درسی فایل: 🆔 https://sapp.ir/darsifile

آیدی تلگرام درسی فایل:🆔 https://t.me/darsifile

 

دسته بندی: فنی و مهندسی » مکانیک

تعداد مشاهده: 146 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

حجم فایل:1,149 کیلوبایت

 قیمت: 3,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: