دانلود خلاصه کتاب زبان تخصصی ۲‌ نویسنده شهربانو

دسته بندي : علوم انسانی » کتابداری

دانلود خلاصه کتاب زبان تخصصی ۲‌ نویسنده شهربانو که یکی از بهترین و کاملترین جزوه زبان تخصصی دکتر شهربانو ثمربخش تهرانی و دکتر طاهره فيضی به همراه ترجمه کامل از وبسایت درسی فایل بصورت pdf و با قابلیت جستجو بصورت PRINT  و در یک مجموعه دو فایل با 40 درصد تخفیف ارائه می گردد.

دانلود خلاصه کتاب زبان تخصصی ۲‌ نویسنده شهربانو
فرمت فایل : pdf قابل سرچ
تعداد صفحات فایل:

جزوه196 صفحه+38 صفحه تست
104 صفحه خلاصه کتاب + 232 صفحه ترجمه

شرح مختصر فایل

در این پست جزوه زبان تخصصی دکتر شهربانو ثمربخش تهرانی و دکتر طاهره فيضی را به همراه ترجمه فارسی روان قرار دادیم در واقع هم جزوه انگلیسی هم ترجمه فارسی رو بصورت یکجا قرار دادیم تا دانشجویان ارشد مدیریت دولتی و کلیه گرایشهای پیام نورهر دو فایل رو یکجا دریافت کنند.کیفیت فایل:عالی با قابلیت جستجو و PRINT تعداد فایل : 2فایل تعداد صفحات انگلیسی : 196صفحه تعدا صفحات ترجمه فارسی:223صفحه جزوه زبان تخصصی دکتر شهربانو ثمربخش تهرانی و دکتر طاهره فيضی به همراه ترجمه کامل این ترجمه توسط اساتید دانشگاه پیام نور گردآوری شده و از کتاب های درس زبان تخصصی مدیریت دولتی پیام نور نوشته دکتر شهربانو ثمربخش تهرانی و طاهره فيضی می باشد. به زبان ساده و روان برای شما دانشجویان و اساتید گرامی می باشد
ترجمه کتاب زبان تخصصی رشته مدیریت دولتی مقطع کارشناسی ارشد پیام نور)، به تالیف شهربانو ثمربخش تهرانی و طاهره فیضی، راهنمایی است جهت ترجمه کتاب زبان تخصصی در رشته مدیریت دولتی، که برای دانشجویان دانشگاه پیام نور مقطع کارشناسی ارشد تدوین شده است. در ترجمه متون اصلی کوشش شده تا نهایت امانت در ترجمه رعایت شده و ترجمه ها منطبق با متن اصلی باشند. در ارائه معادلهای واژه ها، مرتبط ترین معادلهای فارسی با توجه به متن کتاب و مثال های داده شده انتخاب شده است.

دسته بندی: علوم انسانی » کتابداری

تعداد مشاهده: 122 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

حجم فایل:6,780 کیلوبایت

 قیمت: 8,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: